Вітаю Вас на сторінці вчителя географії Деснянського НВК "Гімназія - ЗОШ І ст" Деснянської ОТГ Чернігівської області Логвін Галини Вікторівни

07.05.15

8 травня - День пам'яті та примирення

Учні Деснянської гімназії розпочинають нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.



Завдяки Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.
Напередодні свята, екскурсійним маршрутом "Славетні місця с. Десна", провела учнів 5-х класів учитель історії Паньок В.П.
Біля пам'ятника воїнам - афганцям
На алеї героїв
У музеї бойової слави 169 навчального центру

Хвилина мовчання біля стели загиблим бійцям 25 батальйону "Київська Русь"

23.04.15

День цивільної оборони

22 квітня у нашій гімназії був проведений день цивільної оборони. Багатьом потрібним речам ми вчимося кожен рік: допомагати пораненим, евакуюватися швидко і безпечно. Але найцікавіші завжди протипожежні заходи. Шановні батьки! Спробуйте впізнати своїх дітей!
 

17.04.15

Наші талановиті музиканти

16 квітня відбувся  традиційний академічний концерт учнів музичної школи по класу гітари. Музичний керівник -  Назаренко Борис Олександрович, наприкінці кожного навчального року демонструє батькам успіхи своїх вихованців. У нашому класі навчається аж чотири гітариста: Мірошніченко Дмитро (1-й кл), Логвін Артем та Мезіков Олександр (2 - й кл), Скивка Ігор (3-й кл)
                                                        Мірошніченко Дмитро
                                                                  Мезіков Олександр
                                                                  Логвін Артем
                                                                       Скивка Ігор

15.04.15

"Великоднє мереживо"

Великоднє свято – найсвятіше. Це свято пов'язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує  перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Цього урочистого дня ми вітаємо один одного словами: «Христос Воскрес! – Воістину воскрес!» Славлячи Бога, ми стаємо мудріші й ласкавіші серцем, миримося з  ближніми, прощаємо , по особливому віримо і любимо. Ми вшановуємо Божу благодать, освяченими в церкві пасками, крашанками і писанками.

Традиційно в нашій гімназії проводиться конкурс «Великоднє мереживо», на якому учні представляють великодні традиції своїх родин.